Podpůrná skupina pro pečující v terénních službách

Zveme vás na setkání podpůrné skupiny, jehož cílem je poskytnout prostor profesionálním pečovatelkám a pečovatelům, kteří se v terénních službách setkávají s úmrtím svých klientů.

Kdy?
31. 8. 2021 12:30

Nabízíme prostor pro sdílení pocitů a myšlenek, které kolem úmrtí máme a kterým potřebujeme věnovat pozornost, zastavit se. Skupina má formát moderované intervize, pracujeme strukturovaně bálintovskou metodou. Vítány budou zkušenosti a případy účastníků a ochota zapojit se do jejich zpracování skupinou. Výhodou bude, když si připravíte svoji zkušenost, nad kterou byste se chtěli společně zamyslet.

Termín: 31. 8. 2021; 12:30 – 15:30
Cena: 150 Kč
Lektoři: Oldřich Hanibal, psychosociální pracovník, Sára Balabánová, sociální pracovnice Poradny Cesty domů
Místo konání: Vzdělávací centrum Cesty domů, Heleny Kočvarové 1, Praha 4 – Michle, 140 00

Poznámka: Z důvodu malé kapacity (maximum je 10 lidí) a úzké zaměřenosti podpůrné skupiny každou přihlášku ještě individuálně potvrzujeme.

Registrovat se

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystaven daňový doklad.
Vaše profese a motivace
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů