Podpůrná skupina pro pečující v terénních službách

Zveme vás na online setkání podpůrné skupiny, jehož cílem je poskytnout prostor profesionálním pečovatelkám a pečovatelům, kteří se v terénních službách setkávají s úmrtím svých klientů.

Kdy?
22. 6. 2021 15:00

Nabízíme prostor pro sdílení pocitů a myšlenek, které kolem úmrtí máme a kterým potřebujeme věnovat pozornost, zastavit se. Skupina má formát moderované intervize, pracujeme strukturovaně, bálintovskou metodou. Vítány budou zkušenosti a případy účastníků a ochota zapojit se do jejich zpracování skupinou. Výhodou bude, když si připravíte svoji zkušenost, nad kterou byste se chtěli společně zamyslet. Nezbytností online účasti je být viděn a slyšen.

Termín: 22. 6 . 2021 (online); 15:00 – 18:00
Cena: 150 Kč
Lektoři: Oldřich Hanibal, psychosociální pracovník, Tereza Lepešková, sociální pracovnice, vedoucí internetové poradny a lektorka dobrovolnického výcviku

Poznámka: Z důvodu malé kapacity a úzké zaměřenosti podpůrné skupiny každou přihlášku ještě individuálně potvrzujeme.

Registrovat se

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů