Péče pro lidi z Ukrajiny

Cesta domů nabízí pomoc a péči nemocným a umírajícím pacientům, kteří přijeli do České republiky z Ukrajiny.

podpora pro lidi z Ukrajiny_Umírání.cz

Lidé, kteří utekli před válkou z Ukrajiny do České republiky, se mohou obracet se žádostí o péči mobilního hospice na Cestu domů. Žádost o péči mohou adresovat na poradna@cestadomu.cz a my se ozveme zpátky do následujícího pracovního dne.

Nabízíme také informace v ukrajinštině (i v češtině) na našem poradenském portálu Umírání.cz. Podpůrné texty jsou určeny lidem, kteří ztratili někoho blízkého ve válce i těm, kteří jsou v jejich okolí.

Cesta domů (Дорога додому) пропонує допомогу та догляд хворим та вмираючим пацієнтам, які приїхали до Чехії з України. Люди, які втекли від війни до Чехії можуть звернутися до Cesta domů (Дорога додому) за мобільною хоспісною допомогою. Прохання про догляд можуть направити за адресою poradna@cestadomu.cz.

Також вони можуть знайти інформацію українською мовою (а також чеською) на нашому консультаційному порталі Umrání.cz. Допоміжні тексти розраховані для людей, які втратили когось з близьких людей на війні, а також для тих хто з їх оточення.

Інформація українською

Děkujeme Fóru mobilních hospiců za přípravu letáku se základními informacemi o službách mobilních hospiců v ruštině a ukrajinštině.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů