Nový obchod v Bělohorské ulici

Dobročinný obchod Cesta domů v Bělohorské ulici od května najdete na nové adrese, v domě číslo 74.

Nový dobročinný obchod Cesta domů v Bělohorské ulici 74.

Cesta domů provozuje dva dobročinné obchody. První jsme otevřeli v Bubenské ulici v roce 2009, druhý o šest let později v Bělohorské ulici v Praze 6. Ten druhý jste dosud mohli najít v čísle popisném 90, od letošního května jej ale přesuneme o pár bloků blíž centru města, do domu číslo 74.

Máme velikou radost, že jsme zvítězili ve výběrovém řízení Městské části Praha 6 na provozovatele většího nebytového prostoru. V něm už pár týdnů pilně pracujeme a připravujeme jej k otevření dveří prvním zákazníkům na začátku května, resp. jakmile to epidemická situace a vládní nařízení dovolí. Markéta Čábelová, vedoucí dobročinných obchodů Cesta domů

Nový obchod bude mít dvojnásobnou prodejní plochu oproti původnímu. Díky tomu v něm nabídneme přehledně více zboží. Interiér nového obchodu tvoříme přívětivý, v příjemných barvách. Součástí bude originální dětský „domeček“ s okýnkem. Výtvarnice Adriana Skálová vytváří jedinečný pohyblivý objekt do výlohy. V obchodě nyní dokončujeme interiérové úpravy a instalaci nábytku, v příštím týdnu nás čeká stěhování. Moc se těšíme, že první zákazníky v novém obchodě přivítáme co nejdříve a že v něm najdou příjemné místo k zastavení, hledání dárků, knih, pokladů, hraček a věcí pro všechny příležitosti.

Obchod na mapě

Prohlédněte si galerii s fotografemi z chystaného obchodu i vizualizacemi budoucího interiéru.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů