Léčba bolesti v paliativní péči – webinář

Zveme na online webinář pro praktické lékaře zaměřený na léčbu bolesti v průběhu paliativní péče.

Kdy?
29. 9. 2020 16:00

Webinář je zaměřen na možnosti léčby jednoho z nejčastějších symptomů pokročilých stádií nemoci, které paliativní péče řeší. Zvládání bolesti má významný vliv na fyzický i psychický komfort pacienta. Dle našich dlouholetých zkušení z praxe domácího hospice víme, že se dá léčba úspěšně zvládat i v domácích podmínkách. 

Obsažená témata: klasifikace bolesti a hodnocení její intenzity, přidružené symptomy, farmakoterapie (neopioidní i opoioidní analgetika), specifika léčby bolesti v domácím prostředí.

Kurz, který bude podpořen několika kazuistikami z praxe, povede lékařka Domácího hospice Cesta domů MUDr. Katarína Vlčková. Webinář je určen především praktickým lékařům.

Kurz proběhne v online podobě a je třeba se na něj přihlásit prostřednictvím formuláře níže.

Termín: 29. 9. 2020 v čase 16:00–18:00

Účast je díky podpoře Magistrátu hlavního města Praha zdarma.

Registrovat se

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Vaše údaje
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů