Kavárna Cesta domů končí

Kavárna bude v plném provozu až do 30. dubna 2019, včetně nové výstavy a plánovaného programu.

Kavárna Cesta domů

Kavárna Cesta domů v pražské Soukenické ulici ukončí 30. dubna 2019 svůj provoz, a to z finančních důvodů.

Ředitelka Cesty domů Ruth Šormová, která o uzavření kavárny rozhodla, k tomu říká: „Rozhodnutí nebylo snadné a předcházelo mu důkladné zvážení a společná dohoda s vedením naší servisní organizace ProCestu. Kavárna je po dvou a půl letech své existence v dlouhodobé finanční ztrátě, což se nepodařilo, navzdory úsilí, změnit. Pokládala bych za nezodpovědné tento stav prodlužovat. Chci poděkovat všem, kdo kavárně věnovali svůj čas a energii v rozmanité podobě, ať už jako zaměstnanci, dobrovolníci, hosté nebo jako ti, kdo společně tvořili její přiležitostný program v podobě výstav, divadelních představení, veřejných čtení z našich knih nebo besed.“

Je toho mnoho, co dobře umíme a co se nám daří, máme i různé náměty k dalšímu rozvoji. To vnímám jako prority, kterým se má Cesta domů nadále věnovat.
Ruth Šormová
ředitelka Cesty domů

Kavárna bude v plném provozu až do 30. dubna, včetně nové výstavy obrazů Jitky Štenclové a plánovaného programu. Bude jen dobře a Cestě domů to pomůže, když ji budete navštěvovat a přivedete v nadcházejícím čase i své přátele a známé. Děkujeme.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů