Kalendář DOMA 2022

Fotograf Štěpán Hon fotí známé osobnosti v jejich domovech a opět věnuje výtěžek charitativního kalendáře DOMA Cestě domů.

Charitativní kalendář DOMA 2022_Myšičkovi_foto Štěpán Hon

Fotograf Štěpán Hon každý rok představuje 12 mediálně známých osobností v jejich domovech. Fotografie pak tvoří nástěnný kalendář s názvem DOMA. I letos je kalendář odměnou za dar Cestě domů a navazuje na loňský úspěšný ročník. Děkujeme!

První letošní focení se uskutečnilo u Davida Vávry, ale do svého domova Štěpána Hona pozvali také Trojanovi, Myšičkovi, Klára Issová, Radůza, Michal Dlouhý, Ester Geislerová, Tomáš Hanák, Anna Polívková, Jan Hřebejk, Petra Špalková a Kateřina Winterová. Nový ročník kalendáře DOMA je tak už na světě.

Jako každý rok si autoři kalendáře připravili 1000 výtisků, z nichž 200 kusů bude v limitované edici podepsáno všemi osobnostmi. Loni byly všechny kalendáře rozdány již začátkem prosince, tak pokud chcete mít jistotu, že jej letos získáte, buďte mezi prvními a objednejte si svůj výtisk už dnes! S předstihem objednané kalendáře se budou rozesílat již v listopadu. Doufáme, že vám nový kalendář DOMA udělá stejnou radost jako ten loňský a nahradí jej na zdi u vás doma.

CHCI KALENDÁŘ

Charitativní kalendář DOMA 2022_Tomáš Hanák_fotografie Štěpán Hon

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů