Kalendář DOMA 2021 ve prospěch Cesty domů

Fotograf Štěpán Hon každý rok představuje 12 svých oblíbených osobností v jejich domovech. Tento ročník je unikátní tím, že na fotografiích není nikdo sám, ale všichni jsou po boku svých blízkých. Fotografie pak tvoří nástěnný kalendář s názvem DOMA. Letos je kalendář odměnou za dar Cestě domů.

Štěpán Hon_Charitativní kalendář DOMA 2021_ve prospěch Cesty domů

Letošní kalendář už je nyní v cílové rovince – všechny osobnosti se svými blízkými jsou vyfotografovány, všechny archy jsou vytištěny a právě se kompletují v chráněné dílně Arkadie do podoby finálního kalendáře. Od každého motivu Štěpán odebral 200 archů a rozvezl je vyfotografovaným osobnostem, aby je podepsali. 200 kalendářů bude tedy unikátních tím, že ponesou vlastnoruční dotek a podpis všech zachycených osobností. Všechny kalendáře pak nesou dotek postižených, kterým přinášejí možnost realizace a výdělku.

Pravidelné zprávy ze zákulisí focení, příprav a finalizaci kalendáře můžete sledovat přímo na Facebooku a Instagramu Projektu DOMA.

Máme velkou radost, že výtěžek z prodeje kalendáře na rok 2021 poputuje Cestě domů a přispěje nám na nákup pohonných hmot do aut, kterými za pacienty domácího hospice dojíždějí naši zdravotníci. Podpořit Cestu domů a získat kalendář je možné již nyní.

Ukázka z příprav kalendáře DOMA

Autor fotografií: Štěpán Hon

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů