Diář Cesty domů 2021

Cesta domů vydala diář na rok 2021. Je k dostání ve třech barevných variantách, v osvědčeném formátu a s citáty z knih vydaných nakladatelstvím Cesta domů.

„Snažili jsme se nashromáždit nápady a kritiku od zákazníků k prvnímu vydanému diáři na rok 2020 a těšíme se, že je potěšíme: Přívětivý omyvatelný povrch, kulaté rohy, speciální tenký a pevný papír, šitá měkká vazba, větší kapsa, stránky jak pro milovníky linek, tak ty, kteří je nepotřebují, všitá gumička: to jsou realizovaná přání uživatelů,“ komentuje vznik diáře bývalá šéfredaktorka nakladatelství Martina Špinková, jejíž kresby jsou v diáři použity. Autorem designu je grafik Filip Blažek ze studia Designiq.

Obálky jsou provedeny ve třech výtvarných verzích – v hravé barevné, oblíbené modromodré a v decentním černošedém designu. Ke každé variantě si lze zakoupit i tenký zápisník ve stejném grafickém provedení, uvnitř s tečkovanými linkami, šitý barevnou nití. „Pište si poznámky do sešitů, nebudete muset část roku hledat důležité papírky!“ vyzývá Martina Špinková.

Diář v eshopu

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů