Clarinet Factory pro Cestu domů

Pozvání k vystoupení na koncertě, který Cesta domů pravidelně pořádá při příležitosti Světového dne hospicové a paliativní péče, letos přijala čtveřice hudebníků Clarinet Factory.

Kdy?
10. 10. 2019 20:00
Clarinet Factory

Den hospiců připadá každý rok na druhou říjnovou sobotu. Cesta domů se již tradičně do oslav zapojuje benefičním koncertem a připomíná široké veřejnosti význam paliativního hnutí. Máme velkou radost, že letos pro nás zahraje čtyřčlenný dechový ansámbl Clarinet Factory.

Koncert se uskuteční ve čtvrtek 10. října od 20.00 v holešovickém kulturním centru La Fabrika. Peníze získané prodejem vstupenek budou převedeny do veřejné sbírky vedené Cestou domů na získání prostředků na poskytování mobilní paliativní péče nad rozsah péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění včetně vzdělávání a výzkumu v paliativní péči v rámci komplexního paliativního centra v Praze.

Během večera představíme také novinky z našeho nakladatelství a ke koupi bude oblíbený diář.

Vstupenky lze zakoupit na webu a v pokladně La Fabriky. Koupí vstupenky přispějete na poskytování mobilní specializované paliativní péče nad rozsah péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění, včetně vzdělávání a výzkumu v paliativní péči v rámci komplexního paliativního centra v Praze.

Záštitu nad koncertem přijala paní Mgr. Milena Johnová, radní hlavního města Prahy.

Přijďte podpořit myšlenku paliativního hnutí, těšíme se na vás!

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů