Clarinet Factory pro Cestu domů

Pozvání k vystoupení na koncertě, který Cesta domů pravidelně pořádá při příležitosti Světového dne hospicové a paliativní péče, přijala čtveřice hudebníků Clarinet Factory.

Benefiční koncert pro Cestu domů 2019 | foto: Daniela Dahlien Neumanová

Koncert se uskutečnil ve čtvrtek 10. října v holešovickém centru La Fabrika. Kapela, slavící letos 25 let od svého založení, představila několik zcela nových skladeb a svojí podmanivou hudbou vytvořila příjemnou, až magickou atmosféru.

Návštěvníci využili možnosti nakoupit si novinky i stálice z nakladatelství Cesta domů, včetně diáře na rok 2020.

Den hospiců připadá každý rok na druhou říjnovou sobotu. Cesta domů se již tradičně do oslav zapojuje benefičním koncertem a připomíná široké veřejnosti význam paliativního hnutí.

Peníze získané prodejem vstupenek budou převedeny do veřejné sbírky vedené Cestou domů na získání prostředků na poskytování mobilní paliativní péče nad rozsah péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění včetně vzdělávání a výzkumu v paliativní péči v rámci komplexního paliativního centra v Praze.

Záštitu nad koncertem přijala paní Mgr. Milena Johnová, radní hlavního města Prahy.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů