Cesta domů vydává Darovaný čas

Nejnovější kniha Nakladatelství Cesta domů reflektuje jedno z nejtěžších témat – očekávání miminka, které se během okamžiku mění na pomalé, ale jisté odcházení.

Ať už je ale tento čas jakkoliv dlouhý, vždy záleží především na jeho kvalitě. Rodiče musí učinit mnohá těžká rozhodnutí a řešit situace, ve kterých se ocitli z hodiny na hodinu.

Co může být v této situaci cennější než rada rodiče, který takovou situací již prošel? Novinářka a matka Amy Kuebelbeck spolu s vývojovou psycholožkou a odbornicí na novorozeneckou lékařskou etiku a perinatální smrt Deborah L. Davisovou velmi působivě předávají čtenářům své zkušenosti a rady, jak se vyrovnat s perinatální ztrátou nebo smrtí novorozence v důsledku smrtící anomálie. Podrobně vysvětlují koncept perinatálního hospice a vybízejí rodiče, aby prožili s odvahou a odevzdanou radostí ten zvláštní, i když krátký čas se svým dítětem, čas, který jim byl darován. Kniha je cenným zdrojem informací i pro zdravotníky, kteří se s těmito situacemi setkávají a provázejí rodiče na jejich nelehké cestě.

Více o knize

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů