Běhejte pro Cestu domů

Přiblížil se poslední z letošních běhů, zapojených do projektu Běž pro dobrou věc. Podpořte světovou tradici charitativního běhání a běhejte pro ty, kteří již běhat nemůžou.

Kdy?
9. 9. 2017
Run Czech

 English version

Cesta domů je i v roce 2017 součástí projektu Běž pro dobrou věc. V pomysleném dresu organizace můžete běžet ještě podzimní Birell Grand Prix, konaný 9. září.

Běhání a charita spolu souvisí více, než se na první pohled může zdát. Na běžeckých akcích a maratonech po celém světě je obvyklé běžet pro charitativní organizaci, i u nás se tento způsob podpory pomalu rozšiřuje. Prague International Marathon navazuje na světovou tradici charitativního běhání a vyzývá účastníky všech závodů RunCzech běžecké ligy k podpoře některé z oficiálních charitativních organizací.

Poběžte pro ty, kteří už běžet nemohou, aby žili bez zbytečné bolesti a důstojně až do konce.

Máte-li chuť se závodu zúčastnit, vyplňte formulář a my vám pošleme údaje k platbě a všechny další potřebné informace.
Děkujeme!


Chci se registrovat


Chcete zapojit i své okolí? Staňte se dobroběžcem a přidejte si k běžecké výzvě i výzvu fundraisingovou. Ozvěte se Heleně Štohanzlové, která vám poradí, jak na to. Nebo se můžete inspirovat na stránkách RunCzechu. Informace o proběhlých bězích.

Helena Štohanzlová

Mgr. Helena Štohanzlová

vedoucí fundraisingu a péče o dárce
604 77 57 57

Řídí tým lidí, kteří se starají o firemní i individuální dárce tak, aby Cesta domů mohla dělat svou práci. Dále je zodpovědná za přípravu, realizaci a vyúčtování grantových a dotačních titulů.

Děkujeme společnosti Prague International Marathon, že můžeme být i v další běžecké sezóne součástí projektu Běž pro dobrou věc.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů