Zebry v nemocnici
Adriana Skálová

Zebry v nemocnici

Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti
Další titul z řady Knížek ke čtení, vyrábění a hraní (nejen) pro nemocné děti. Knížka z edice Bludiště nás zavede za dětmi a zebrami do nemocnice. Děti v nemocnici? Zebry v nemocnici? Obojí je možné v trochu kouzelných pohádkách spisovatelky a herečky Marky Míkové, která mimo jiné hraje v nemocnicích dětem divadlo. Design Adriany Skálové výtvarně zpracovala Martina Špinková. * Edice BLUDIŠTĚ
Počet stran: 
40
ISBN: 
978-80-905809-6-1

Koupit v e-shopu nebo v našich Dobročinných obchodech


Sdílejte na:      

Knihy z této řady jsou nevšední: děti z nich vlastnoručně vytvoří zajímavější knížky, než které dostaly. Za pomoci nůžek a lepidla jim vznikne v knížce pokoj a vlak, s nimiž si lze hrát a různě je dotvářet podle své fantazie. Souběžně se děti hravou formou učí, že když je člověk nemocný, nemusí to být jen smutné a špatné.

Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti. K čemu je? Když je člověk hodně nemocný, tak spí a nemá chuť nic dělat. Ale když je mu už líp a musí ještě být v posteli a je malý a neumí si ještě číst dlouhé romány… tak má dlouhou chvíli. Cesta domů nabízí smysluplné a veselé využití takového času nemocným dětem a nejen jim. Snažíme se ukázat, že čas nemoci není jen těžký, ale může být šancí k zastavení se a tvoření toho, na co normálně nemáme čas.

Zalistujte publikací