Naše miminko zemřelo
Sands/Cesta domů

Naše miminko zemřelo

Knížečka přináší všechny informace, které budete potřebovat v hodinách, dnech a týdnech po smrti vašeho dítěte. Pomůže vám vyznat se ve vašich pocitech, poradí, jak to říci rodině a přátelům, jak si utřídit a uchovat vzpomínky, jak dítě obejmout a chovat, jak o dítěti mluvit a jak mu říkat, jak dítěti uspořádat pohřeb, jak zařídit úřední záležitosti, jak procházet truchlením a mnoho dalších užitečných rad.
Počet stran: 
46
ISBN: 
978-80-88126-48-5

Koupit v e-shopu nebo v našich Dobročinných obchodech


Sdílejte na:    

Zalistujte si publikací, můžete si ji u nás pak objednat na eshopu. Tuto publikaci, dokud máme dotací sponzorované výtisky, si můžete objednat pro svoji práci i zdarma. Nabídka je určena především pro zařízení pečující o lidi na konci života, pro knihovny, psychology a poradny.

„Přál bych si, aby nám tehdy někdo jasně řekl: Klid, není žádný spěch. Měli bychom čas na utřídění myšlenek a na rozhodování, co, kdy a jak teď máme dělat, co pro nás bude nejlepší.“ Táta

Naše vize ucelené edice brožur, které se týkají smrti dítěte, začíná vydáním dvou nových publikací. Týkají se truchlení souvisejícího s různými úmrtími dětí. První dvě vycházejí z předloh vydaných britskou charitní společností Sands, jsou ale výrazně doplněny odbornými fakty týkajícími se české reality a české legislativy.

Děkujeme Ministerstvu zdravotnictví za podporu při vydání této publikace.