Mé nejlepší stránky
Jozef Husovský, Martin Kubát

Mé nejlepší stránky

Silný blok a univerzální diář v tuhých kartónových deskách je tu pro vás, pro vaše poznámky, nápady, kresby, písně nebo básně... Uvnitř najdete spoustu volných listů bílých, linkovaných, tečkovaných i s notovou osnovou. Můžete si do něj poznamenávat své vrcholy štěstí a tvůrčí invence – i své propady nálad: cokoli chcete. Vašimi nejlepšími stránkami vás budou provázet vtipné kratičké glosy a texty Jozefa Husovského a kresby Martina Kubáta.
Doporučená cena: 
190 Kč

Koupit v e-shopu nebo v našich Dobročinných obchodech


Sdílejte na:    

Jaké jsou vaše nejlepší stránky?

To nevíme. Ale víme, jaké jsou Mé nejlepší stránky. Tedy ty naše, papírové. Jsou tady jen a jen pro vás. Jsou neobyčejné, hodně hravé a někdy trochu ulítlé.
Můžete si do něj poznamenávat své vrcholy štěstí a tvůrčí invence – i své propady nálad: cokoli chcete. Vašimi nejlepšími stránkami vás budou provázet vtipné kratičké glosy a texty Jozefa Husovského a kresby Martina Kubáta.

Zaznamenejte si do nich nejenom vrcholy štěstí, ale i hlubiny smutku. Můžete je využívat po svém, aniž byste se drželi předvyplněných nadpisů. Můžete si zahrát hry, vymyslet melodii, ale klidně využijte linky tohoto sešitu na úplně jiné věci. Jsou to VAŠE nejlepší stránky. Zkrátka na těchto stránkách můžete cokoliv. Důležité je, abyste si třeba po letech, když si sešit otevřete, mohli říct: Stálo to za to!

Koupí Mých nejlepších stránek také přispějete k tomu, aby lidé na opačné straně republiky nebo názorového spektra, lidé, které vůbec neznáte, mohli brát svůj život z těch nejlepších stránek.

A za to vám z celého srdce děkujeme! Přejeme vám hezkou cestu životem bez všedních dnů!

Jozef Husovský je redaktor, básník, aforista, marketingový a písňový textař. Vystudoval teologii a publicistiku, vydal dvě básnické sbírky a tři knihy zamyšlení nad Biblí, pracuje na knize aforismů.
Martin Kubát vystudoval ilustraci a grafiku na VŠUP, věnuje se autorské knize, získal několik ocenění Nejkrásnější česká kniha roku. Je členem skupiny KOPR a výtvarným redaktorem týdeníku A2. Vystavuje v Čechách i v zahraničí, spolupracuje s různými nakladatelstvími, časopisy i galeriemi.