Když dinosaurům někdo umře
Laurie Krasny Brown, Marc Brown

Když Dinosaurům někdo umře

Malá knížka o velkých starostech pro malé i velké
Knížka, která dětem přibližuje těžké téma smrti, a přitom je půvabná a srozumitelná. S šarmem a citlivě uvádí do nesnadných, ale častých situací, když v rodině nebo v jejím okolí někdo zemře a když máme za úkol provést dítě takovým emočně náročným časem. S obrázkovou knížkou přesně tématicky zacílenou se nám to bude dělat lépě. Kniha je určena všem, kdo to myslí s výchovou vážně. Tato knížka nám může pomoci nejen doma, ale také ve školkách a na prvním stupni ZŠ. Z angličtiny přeložila Martina Špinková.
Počet stran: 
32
ISBN: 
978-80-88126-65-2

Koupit v e-shopu nebo v našich Dobročinných obchodech


Sdílejte na:      

Dinosaurům někdo umřel… vám ne? Ale ano. Naše rodiny vypadají velmi podobně. Nikdo nejsme na světě napořád a každý se několikrát v životě setkáme s tím, že nám zemře někdo milý a hodně blízký. Ztratí se nám člověk, jehož život byl s naším hodně propleten, a teď nám moc chybí a neumíme to pochopit. Děti jsou na tom úplně stejně: také ony se musejí vyrovnávat s naší konečností. Mají spousty otázek, plno starostí, krásných nápadů, umějí si opatrovat vzpomínku. Potřebují, abychom jim na otázky odpověděli, starosti nesli s nimi, nápady jim pomohli uskutečnit a vzpomínky uchovat. Potřebují si o tom všem povídat a my velcí to často neumíme. Bojíme se, jsme příliš smutní nebo prostě nevíme, odkud začít. Publikace je plnobarevná, ve formátu 23,5x22,2 cm, 32 stran a obálka.

Když Dinosaurům někdo umře je psychologicky fundovaná a v zahraničí velmi úspěšná knížka, která může být dobrým pomocníkem pro společné povídání s dětmi o důležitých věcech v životě. Patří domů, do školek i do knihoven pro děti. Přejme jí, ať pomůže nejen dětem, ale i jejich dospělým. Najděte si s dětmi tichou chvilku, vyběhněte po pár schůdcích, otevřete dveře a zjistíte, že u Dinosaurů je to vlastně stejné jako u vás.

Zalistujte publikací