Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:46. Mikoláš Axmann Krpál Katalogové číslo: 554 Vyvolávací cena: 7 000 Kč Rok vzniku: 2019 Technika: litografie, č. 5/7 Rozměry: 50 × 40 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: