Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Jan William Drnek

Talking Glass: Síla ohně

Katalogové číslo: 544
Vyvolávací/prodejní cena: 8 000 Kč
Rok vzniku: 2010
Technika: pigmentový tisk s vysokou životností, kašírováno na KAPA Mount, laminace
Rozměry: 94 × 68 cm

rámováno, signováno vzadu

Mám zájem