Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:24.

Ota Janeček

Bez názvu

Katalogové číslo: 543
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Rok vzniku: nedatováno
Technika: litografie, č. 26/30
Rozměry: 32 × 49 cm

signováno vpravo dole