Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Anežka Kovalová Sklenička, Sklizeno Katalogové číslo: 098 Vyvolávací cena: 10 000 Kč Rok vzniku: 2019 a 2015 Technika: uhel na papíru 2 díla: rámováno, signováno vpravo dole, 31x25 cm a 31x26 cm Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: