Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Evašvankmajerjan Cadavre Equis 3. Katalogové číslo: 096 Vyvolávací cena: 5 000 Kč Rok vzniku: 2000 Technika: litografie kolorovaná akvarelem a pastelkou, č. 32/35 Rozměry: 32 × 22 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: