Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Barbara Šalamounová Adam a Aram Katalogové číslo: 095 Vyvolávací cena: 4 500 Kč Rok vzniku: 1995 Technika: litografie, č. 41/45 Rozměry: 27 × 37 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: