Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Krištof Kintera Volta Urbanocena Katalogové číslo: 094 Vyvolávací cena: 80 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: kresba vysokým napětím Rozměry: 103 × 73 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: