Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jan Kubíček

Rozdělené elementy, 2 dimenze

Katalogové číslo: 093
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Rok vzniku: 1988/2007
Technika: serigrafie, č. 17/23
Rozměry: 62 × 45 cm

rámováno, signováno uprostřed

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.