Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Jan Kubíček Rozdělené elementy, 2 dimenze Katalogové číslo: 093 Vyvolávací cena: 10 000 Kč Rok vzniku: 1988/2007 Technika: serigrafie, č. 17/23 Rozměry: 62 × 45 cm rámováno, signováno uprostřed Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: