Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Vladimír Kokolia Voda 1 Katalogové číslo: 092 Vyvolávací cena: 38 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: akvarel na papíru Rozměry: 28 × 37 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: