Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Alice Nikitinová Háček 1 Katalogové číslo: 088 Vyvolávací cena: 20 000 Kč Rok vzniku: 2014 Technika: olej na plátně Rozměry: 40 × 30 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: