Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Vasil Artamonov a Alexey Klyuykov Oblak Katalogové číslo: 087 Vyvolávací cena: 8 000 Kč Rok vzniku: 2012 Technika: koláž Rozměry: 24 × 19 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: