Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Emil Filla

Zátiší s mandolínou a klarinetem

Katalogové číslo: 085
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Rok vzniku: nedatováno
Technika: lept, akvatinta
Rozměry: 8 × 12 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.