Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Dana Sahánková Bez názvu XI-IX Katalogové číslo: 082 Vyvolávací cena: 18 000 Kč Rok vzniku: 2017 – 2023 Technika: tuš, akryl a akvarel na papíru rámováno, signováno vzadu, rozměry: 44 x 12 cm a 44 x 34 cm Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: