Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Věra Nováková

Cesta

Katalogové číslo: 080
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Rok vzniku: 1968
Technika: uhel na papíru
Rozměry: 62 × 40 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.