Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Věra Nováková Cesta Katalogové číslo: 080 Vyvolávací cena: 25 000 Kč Rok vzniku: 1968 Technika: uhel na papíru Rozměry: 62 × 40 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: