Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Ivan Ouhel

Kompozice

Katalogové číslo: 079
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Rok vzniku: 2009
Technika: olej na plátně
Rozměry: 25 × 25 cm

signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.