Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Ivan Ouhel Kompozice Katalogové číslo: 079 Vyvolávací cena: 7 000 Kč Rok vzniku: 2009 Technika: olej na plátně Rozměry: 25 × 25 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: