Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Martin Libecajt

Varan a kartáčky

Katalogové číslo: 073
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Rok vzniku: 2020
Technika: akryl na sololitu
Rozměry: 64 × 44 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.