Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Lubomír Typlt Bez názvu Katalogové číslo: 070 Vyvolávací cena: 35 000 Kč Rok vzniku: 2022 Technika: tempera na papíru Rozměry: 50 × 70 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: