Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Jiří Petrbok z cyklu Přemalovaná předloha Katalogové číslo: 069 Vyvolávací cena: 16 000 Kč Rok vzniku: 2015 – 2021 Technika: pigmentový digitisk, akryl na papíru Rozměry: 30 × 21 cm rámováno, signováno vlevo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: