Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jiří Petrbok

z cyklu Přemalovaná předloha

Katalogové číslo: 069
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Rok vzniku: 2015 – 2021
Technika: pigmentový digitisk, akryl na papíru
Rozměry: 30 × 21 cm

rámováno, signováno vlevo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.