Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jan Kubíček

Rozdělené elementy, 3 dimenze

Katalogové číslo: 064
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Rok vzniku: 1992/2005
Technika: serigrafie, č. 38/48
Rozměry: 62 × 45 cm

rámováno, signováno uprostřed

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.