Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Klára Stodolová Ticho Katalogové číslo: 063 Vyvolávací cena: 20 000 Kč Rok vzniku: 2015 Technika: akvarel na hedvábném plátně Rozměry: 120 × 50 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: