Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Mikoláš Axmann Sokolník Katalogové číslo: 061 Vyvolávací cena: 10 000 Kč Rok vzniku: 2020 Technika: litografie, č. 1/20 Rozměry: 50 × 40 cm signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: