Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Stanislav Kolíbal Budoucí reliéf metra D Katalogové číslo: 060 Vyvolávací cena: 27 000 Kč Rok vzniku: 2020 Technika: karton Rozměry: 19 × 36 cm rámováno, signováno uprostřed Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: