Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Matěj Lipavský Před Sardapanovou zahradou (v Louvru) Katalogové číslo: 058 Vyvolávací cena: 43 000 Kč Rok vzniku: 2022 Technika: olej na plátně Rozměry: 100 × 90 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: