Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jiří Šalamoun

Uřknutí

Katalogové číslo: 057
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Rok vzniku: 1988
Technika: litografie, č. 38/40
Rozměry: 44 × 60 cm

signováno dole uprostřed

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.