Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Patrik Kriššák

Fossil Coral IV.

Katalogové číslo: 056
Vyvolávací/prodejní cena: 44 000 Kč
Rok vzniku: 2022
Technika: olej na plátně
Rozměry: 73 × 53 cm

signováno vzadu

Mám zájem