Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Karolína Netolická Krajina duše Katalogové číslo: 054 Vyvolávací cena: 6 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: tuš a sprej na kartonu Rozměry: 21 × 30 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: