Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Jiří Kovanda Meduza IX. Katalogové číslo: 050 Vyvolávací cena: 18 000 Kč Rok vzniku: 2012 Technika: akvarel a tempera na papíru Rozměry: 42 × 30 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: