Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Erika Bornová z cyklu Ludvík Bavorský Katalogové číslo: 046 Vyvolávací cena: 30 000 Kč Rok vzniku: 2012 – 2013 Technika: akryl na papíru Rozměry: 46 × 38 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: