Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Erika Bornová

z cyklu Ludvík Bavorský

Katalogové číslo: 046
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Rok vzniku: 2012 – 2013
Technika: akryl na papíru
Rozměry: 46 × 38 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.