Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Antonín Střížek

Město

Katalogové číslo: 045
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: suchý pastel na papíru
Rozměry: 49 × 63 cm

rámováno, signováno vpravo dole

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.