Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Antonín Střížek Město Katalogové číslo: 045 Vyvolávací cena: 24 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: suchý pastel na papíru Rozměry: 49 × 63 cm rámováno, signováno vpravo dole Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: