Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. František Kratochvíl Sen Katalogové číslo: 040 Vyvolávací cena: 6 000 Kč Rok vzniku: 1969 Technika: suchá jehla, autorský tisk Rozměry: 32 × 25 cm rámováno, signováno uprostřed Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: