Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Veronika Holcová

Paní a TuliPán

Katalogové číslo: 036
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Rok vzniku: 2014
Technika: olej na ručním papíru
Rozměry: 42 × 29 cm

rámováno, signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.