Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Veronika Holcová Paní a TuliPán Katalogové číslo: 036 Vyvolávací cena: 28 000 Kč Rok vzniku: 2014 Technika: olej na ručním papíru Rozměry: 42 × 29 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: