Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Jiří David

Sacharov Flat I-V

Katalogové číslo: 035
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Rok vzniku: každé z děl: 2006-2008
Technika: fotografie, č.2/5
Rozměry: 35 × 24 cm

cyklus 5 fotografií, rámováno, signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.