Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Jiří David Sacharov Flat I-V Katalogové číslo: 035 Vyvolávací cena: 40 000 Kč Rok vzniku: každé z děl: 2006-2008 Technika: fotografie, č.2/5 Rozměry: 35 × 24 cm cyklus 5 fotografií, rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: