Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Josef Bolf Zelené šaty Katalogové číslo: 034 Vyvolávací cena: 45 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: akvarel na papíru Rozměry: 70 × 100 cm rámováno, signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: