Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Tadeáš Kotrba

Na křížku

Katalogové číslo: 030
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Rok vzniku: 2022
Technika: olej, akryl, lepicí páska
Rozměry: 27 × 20 cm

signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.