Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Tadeáš Kotrba Na křížku Katalogové číslo: 030 Vyvolávací cena: 10 000 Kč Rok vzniku: 2022 Technika: olej, akryl, lepicí páska Rozměry: 27 × 20 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: